SILICOL BEAUTY - UJAWINIJ WEWNĘTRZNE PIĘKNO

Kategoria: zdrowie - Dieta
Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Krzem, drugi po tlenie, najczęściej występujący na Ziemi pierwiastek, ma kluczowe znaczenia dla życia wielu roślin i zwierząt. Organizm pobiera krzem przede wszystkim z pożywienia roślinnego. Jednak dość często jest to niewystarczające. Osoby odchudzające się, stosujące pewne diety eliminacyjne i osoby starsze są szczególnie narażone na niedobór krzemu w pożywieniu. W takich przypadkach zaleca się stosowanie kuracji SILICOL BEAUTY, z którego krzemionka w koloidalnej postaci łatwo się wchłania i jest wykorzystywana przez organizm.

SILICOL BEAUTY to jedyny preparat, który zawiera krzem w postaci koloidalnej, co zapewnia jego pełną przyswajalność i możliwość wykorzystywania przez organizm.  Oprócz kwasu krzemowego zawiera biotynę i kwas pantotenowy, które dodatkowo wspomagają odnowę skóry, włosów i paznokci. Silicol Beauty korzystnie wpływa na wzrost i kondycję tkanki łącznej, dzięki której skóra staje się sprężysta i gładka.

 

Stosowanie SILICOL BEAUTY wskazane jest jako uzupełnienie codziennej diety, służy utrzymaniu zdrowia i regeneracji skóry, włosów i paznokci oraz zwiększeniu mineralizacji kości. Kuracja SILICOL BEAUTY zalecana jest zwłaszcza w momentach przesilenia, a także w okresie kiedy organizm narażony jest na dodatkowe niekorzystne czynniki zewnętrzne. Takim okresem jest lato – po wakacyjnym słońcu, nadmiernym opalaniu i kąpielach w słonej wodzie skóra i włosy domagają się regeneracji i pomocy. Regularnie przyjmowany SILICOL BEAUTY zapewni im powrót do zdrowego wyglądu i dobrej kondycji.

 

Wymierne efekty przynosi trzymiesięczne stosowanie SILICOL BEAUTY. Zaleca się przyjmowanie preparatu raz dziennie przed lub po posiłku, w formie nierozcieńczonej lub rozcieńczonej – wodzie, tudzież soku.

 

Silicol Beauty dostępny jest wyłącznie w aptekach, bez recepty, w butelkach o pojemność 500 ml.

Producent: SAGUNA GmbH Niemcy. Informacje: ALMEDICA Sp. z o.o. , ul. Czeresniowa 28, Konstancin Jeziorna, tel (22) 754.51.59 lub www.almedica.pl

 

 


Komentarze
Polityka Prywatności