Świąteczno-zimowe zestawy Iwostin

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Marka Iwostin przygotowała dla swoich konsumentów na sezon 2011 r. świąteczno-zimowe zestawy Iwostin. W każdym z nich znaleźć można preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała, odpowiednie do stosowania podczas zimowej aury.

Jeden z preparatów w każdym zestawie jest gratis, dlatego ze względu na ich korzystną cenę oraz ciekawe opakowanie z motywem zimowym, zestawy mogą być idealnym prezentem gwiazdkowym dla najbliższych!

Iwostin Sensitia
W zestawie znajdują się preparaty przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji skóry zimą: krem ochronny SPF15 z lipidami na zimę Iwostin Sensitia (75 ml), zabezpieczający przed mrozem, wiatrem i promieniowaniem UV oraz jako gratis krem do rąk pielęgnacyjny SPF10 (75 ml), który nawilża i chroni skórę dłoni przed utratą wilgoci, a dzięki dodatkowi protein jedwabnych wygładza i uelastycznia.
Cena zestawu: ok. 31 zł.

Iwostin Sensitia
W zestawie znajduje się Krem nawilżający (75 ml), który dogłębnie nawilża skórę, dociera do głębszych warstw naskórka. Doskonale się wchłania, pozostawiając na skórze ochronny film lipidowy, skutecznie wygładza i regeneruje skórę. Jako gratis, w cenie zestawu jest Żel do mycia hipoalergiczny (200 ml), polecany do mycia każdego rodzaju skóry twarzy i ciała, w szczególności skóry delikatnej, podrażnionej, suchej i atopowej.
Cena zestawu: ok. 42 zł.

Iwostin Sensitia
W zestawie znajduje się Krem odżywczy na noc z witaminami C + E (75 ml), który dzięki połączeniu aktywnej witaminy C z naturalną formą witaminy E, zapewnia doskonałe właściwości regenerujące, przeciwrodnikowe i przeciwzmarszczkowe. Likwiduje uczucie ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia skóry. Jako gratis, w cenie zestawu jest  Nawilżające mleczko do oczyszczania skóry i demakijażu (240 ml), które skutecznie zmywa zanieczyszczenia oraz makijaż, także wodoodporny, nawilża i odżywia skórę twarzy.
Cena zestawu: ok. 31 zł.

Iwostin Lipidia
W zestawie znajduje się Krem lipidowy (75 ml), bogaty w lipidy identyczne z naturalnie obecnymi w skórze, który zapewnia doskonałe odżywienie skóry a dzięki delikatnej konsystencji  szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.  Jako gratis, w cenie zestawu jest Żel lipidowy do mycia (200 ml), który myje, nie naruszając bariery lipidowej naskórka. Odbudowuje i długotrwale wzmacnia naturalna strukturę cementu międzykomórkowego, uzupełnia braki naturalnie obecnych w skórze lipidów.
Cena zestawu: ok. 42 zł.

Zestawy są dostępne wyłącznie w aptekach.

 

data ostatniej modyfikacji: 2011-12-08 17:32:57
Komentarze
Polityka Prywatności