Nowości kosmetyczne

Kategoria

Nowy zmyslowy zapach - Aire Loewe Sensual

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych i uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, wprowadziła do swoich perfumerii nowy, zmysłowy zapach luksusowej hiszpańskiej marki Loewe – Aire Loewe Sensual.

Ta niepowtarzalna kompozycja, delikatna, świetlista i bardzo świeża, składa się w nucie głowy z cytryn kalabryjskich, pomarańczy z Tangeru i zielonego jabłka, serca o kwiatowo-owocowym aromacie jaśminu, lilii polnej i frezji oraz nut bazy – zmysłowego piżma i złotego bursztynu. Perfumy są nowym wcieleniem klasycznego zapachu Aire Loewe, który stał się prawdziwą sensacją lat 80-tych i jest uwielbiany przez kobiety już od ponad 20 lat.

W tym roku, by tchnąć w tę legendę nowe życie, firma Loewe stworzyła zmysłową wersję perfum, Aire Loewe Sensual, które zgodnie z filozofią marki czerpią natchnienie z kultury Hiszpanii przesiąkniętej żarliwością, radością i witalnością połączoną ze szlachetną czułością zmysłów.

Ponadczasowy flakon o wyszukanej elegancji kreuje grę światła i przejrzystości, odwołując się do łagodnej i zmysłowej kompozycji. Ceny zapachu to 239 zł za flakon o pojemności 30 ml i 339 zł za 75 ml.

„Loewe świetnie rozumie, że u podstaw naprawdę wielkich perfum leżą wyrafinowanie, silne emocje, wyzwanie, magia. Dlatego bardzo się cieszymy, że do perfumerii Sephora trafia zapach Aire Loewe Sensual, który uosabia luksusową świeżość oraz delikatną, lekką i zmysłową rozkosz. Przeznaczony jest dla kobiety nowoczesnej, pięknej, emanującej prawdziwą kobiecością, wolnej i pewnej siebie właśnie dzięki świadomości naturalnego, niewymuszonego wdzięku,” powiedział Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska


data ostatniej modyfikacji: 2012-05-09 09:31:17
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
wseit_boks.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Aleksandra Korszuń
miniatura WSPiA
miniatura Studenci WSB
Polityka Prywatności