Mustela® 9 Miesięcy. W oczekiwaniu na powitanie nowego członka rodziny

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Podwójnie działający krem przeciw rozstępom posiada składniki aktywne, które działają na wszystkie znane mechanizmy powstawania rozstępów i może być stosowany przez przyszłe mamy już od pierwszych dni ciąży. Natomiast mini produkty z serii Musela® Bébé będą idealne do szpitalnej torby. Zapewnią kompleksową ochronę i pielęgnację delikatnej skóry noworodka.

Zbliżające się narodziny maluszka to dla przyszłych rodziców czas pełen emocji i trudnych decyzji. Meblowanie pokoju dziecięcego, wybór pierwszych śpioszków, przytulanek, wózka, zgromadzenie wszystkich potrzebnych dokumentów… tak dużo decyzji trzeba podjąć, a czasu coraz mniej.

Rozumiejąc rozterki zakupowe przyszłych mam marka Mustela® stworzyła zestaw, zapewniający przyszłym mamom, ochronę przeciw rozstępom podczas całego okresu ciąży, a mającym przyjść na świat dzieciom, ochronę i pielęgnację skóry już od pierwszych dni życia.

Zestaw zawiera dwa Podwójnie działające kremy przeciw rozstępom i komplet 3 mini produktów dla dziecka Mustela® Bébé - niezbędnik, który warto zabrać ze sobą do szpitala.

Mustela 9 Miesięcy


Podwójnie działający krem przeciw rozstępom to innowacyjne połączenie naturalnych składników aktywnych. Krem zapobiega powstawaniu rozstępów. Należy stosować go od początku ciąży.

Receptura została oparta na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego o udowodnionym w badaniach klinicznych działaniu: 96% kobiet* w grupie stosującej krem od początku ciąży nie ma rozstępów. Stymulując produkcję kolagenu i elastyny w skórze poprawiają jej wytrzymałość, elastyczność, oraz ograniczają stany zapalne - towarzyszące powstawaniu rozstępów.

*Badanie kliniczne przeprowadzone pod kontrolą lekarzy ginekologów w grupie 26 kobiet w okresie ciąży. Ocena skuteczności w 8. miesiącu ciąży i 30 dni po porodzie.

Mustela® BéBé
to linia specjalistycznych dermokosmetyków do pielęgnacji skóry noworodków, niemowląt i małych dzieci. Zapewnia pielęgnację i ochronę delikatnej skóry dziecka już od pierwszych dni życia. Kosmetyki zostały przebadane pod kontrolą lekarzy dermatologów i pediatrów. Dostępne tylko w aptekach.

Zestaw zawiera:


· 2 x 150 ml – Podwójnie działający krem przeciw rozstępom
· 50 ml – Płyn oczyszczający PhysiObebe®, myje bez użycia wody, nie wymaga spłukiwania
· 50 ml – Mleczko nawilżające do ciała Hydra Bébé®, o bogatej, kremowej konsystencji, zapewnia długotrwałe nawilżenie
· 50 ml – Żel do mycia głowy i ciała, nie zawiera mydła, delikatny dla skóry, do codziennej higieny do mycia

Sugerowana cena zestawu: 149 - 159 zł

data ostatniej modyfikacji: 2012-07-04 19:40:27
Komentarze
Polityka Prywatności