Postaw na mocny akcent! Nowe oblicze lakierów do paznokci Perfect marki Butterfly

Kategoria: Paznokcie
Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Róż i fiolet to jedne z najbardziej kobiecych odcieni. Często jednak budzą skrajne emocje począwszy od uwielbienia, po szczerą niechęć. Przez lata utożsamiane były z kiczem i tandetą. Dziś pokazują nam swoje drugie oblicze. Jak więc zestawiać te kolory by wyglądać świetnie?

Umiejętnie zestawienie różu i fioletu może stać się najmocniejszym elementem stylizacji w tym sezonie. Trzeba jednak uważać, bo łatwo przesłodzić z tymi "cukierkowymi" kolorami. Jak to zatem zrobić poprawnie?

Monochromatyczny look przełam intensywnymi odcieniami śliwki i różu. Zestawienie jednobarwnych ubrań z mocnym akcentem na paznokciach jest nie tylko modne, ale też ożywiające. Mocna kolorystyka manicure doda Twojej stylizacji niebanalności i świeżego powiewu.

Podkreśl usta o ton jaśniejszym odcieniem niż manicure. Dzięki temu nadasz spójny wyraz Twojej stylizacji. Przełamuj schematy i nie bój się śmiałych połączeń kolorystycznych. Do śliwkowych paznokci dobierz żółty płaszcz z czerwonymi dodatkami. Jeśli jesteś zwolenniczką klasycznego stylu, różowe paznokcie będą świetnym dodatkiem do szarej oversize'owej sukienki.

Lakier do paznokci Perfect Butterfly nadaje paznokciom intensywny kolor i połysk już przy pierwszej warstwie. Wygodny pędzelek umożliwia łatwą i szybką aplikację oraz perfekcyjnie równomierne krycie. Jest odporny na uszkodzenia i ścieranie, dzięki czemu gwarantuje efekt doskonałego manicure przez wiele dni.

Zostaw zimowy sezon za sobą i przywitaj wiosnę słodkimi i intensywnymi barwami! Mocne kolory powinny zagościć na
Twoich paznokciach już teraz!

LAKIER DO PAZNOKCI PERFECT BUTTERFLY
Lakier do paznokci Perfect Butterfly nadaje paznokciom intensywny kolor i połysk już przy pierwszej warstwie. Wygodny pędzelek umożliwia łatwą i szybką aplikację oraz perfekcyjnie równomierne krycie. Lakier odporny jest na uszkodzenia i ścieranie, dzięki czemu gwarantuje efekt doskonałego manicure przez wiele dni. Lakier dostępny w 30 kolorach!


Pojemność: 7 g
Cena: 4,99zł


data ostatniej modyfikacji: 2016-04-01 10:49:29
Komentarze
Polityka Prywatności