PRODIGY GEL DUO Golden Rose

Kategoria: Paznokcie
Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Od kilku sezonów panuje moda na samodzielne wykonywanie manicure’u lakierami hybrydowymi. Preparaty te zapewniają intensywny kolor i długotrwały efekt. Ich stosowanie wymaga jednak wprawy, posiadania lampy ultrafioletowej oraz czasu. Silne działanie kosmetyku może również negatywnie wpływać na stan wrażliwej lub osłabionej płytki paznokcia. Dużym wyzwaniem jest także zmycie lakieru o żelowych właściwościach. Długie moczenie paznokci w acetonie szkodzi ich kondycji, a brak doświadczenia w usuwaniu powłoki może doprowadzić do uszkodzenia płytki.

Doskonałą alternatywą dla lakierów hybrydowych jest PRODIGY GEL DUO, dostępny w ofercie marki Golden Rose. W zestawie znajdziemyżelowy lakier do paznokci Prodigy Gel Colour oraz Top Coat. Produkty aplikuje się w bardzo prosty i szybki sposób, a efekt utrzymuje się aż do 7 dni! Dzięki Prodigy Gel Duo paznokcie uzyskują blask oraz gładkość, bez konieczności zastosowania lampy UV czy dodatkowych utwardzaczy. Ponadto usuwanie powłoki lakieru jest niezwykle proste i nie wymaga użycia acetonu. Lakier Prodigy Gel Colour można zakupić także oddzielnie w jednym z 23 efektownych kolorów.

Sposób użycia:

Nakładamy dwie warstwy lakieru Gel Colour i pozostawiamy do wyschnięcia przez ok. 2 minuty. Następnie malujemy płytkę jedną warstwę Gel Top Coat i czekamy, aż całość wyschnie.


data ostatniej modyfikacji: 2016-04-25 11:13:13
Komentarze
Polityka Prywatności