Fresh Fingers - nowość na rynku

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Na rynek wchodzi nowy dezodorant do stóp o działaniu przeciwgrzybicznym i kojącym dla skóry stóp. Zawiera tylko naturalne składniki. Czy się sprawdzi?

Fresh Fingers jest przede wszystkim kosmetykiem naturalnym. Nie powoduje uczuleń, dzięki czemu ma się sprawdzić nawet przy bardzo podrażnionej skórze. Działa łagodząco, dzięki olejkom z mięty pieprzowej, która zapewnia przyjemny zapach i daje żytkownikowi uczucie świeżości, nawet po ciężkim i pełnym wyzwań dniu. 
 Dezodorant zmiękcza skórę stóp, zapobiegając jej pękaniu i przedostawaniu się bakterii do głębsszych warstw. W ten sposób środek zapobiega powstawaniu stanów chorobowych, niebezpiecznych dla skóry, oraz paznokci palców stóp. 
 Pomaga w walce z typowymi objawami grzybicy - swędzeniem, nieprzyjemnym zapachem, zmianami na skórze. 
Dla pełnego efektu zaleca się korzystanie minimum 2 razy dziennie, rozprowadzając regularną, cienką warstwę dezodorantu na całej powierzchni umytych stóp, ze zwróceniem szczególnej uwagi na trudniej dostępne miejsca, jak przstrzenie między palcami. 
 Fresh Fingers jest środkiem bezpiecznym, ale oczywiście trzeba tu pamiętać o kilku podstawowych zasadach - nie wystawiać go na działanie wysokich temperatur (przechowywanie w temperaturze pokojowej), unikać kontaktu spreyu z oczami, oraz chronić przezd dziećmi. Nie nadaje się dla osób poniżej 12 roku życia - jedynym wyjątkiem jest tu zalecenie lekarskie. 
 
 Właściwie użytkowany deodorant ma zapewnić ochronę i dobre samopoczucie użytkowników, którzy często nie zdają sobie sprawy z przyczyny swoich problemów - nieprzyjemnego zapachu stóp, czy zmian skórnych i pogarszają ten stan, stosując niewłaściwe, uczulające i źle dobrane leki, lub nadmierną ilość zwykłych antyperspirantów.
 
 Fresh Fingers ma być niedługo dostępny na stronie producenta. Planowany koszt to ok. 200zł 

dodane przez entreri


data ostatniej modyfikacji: 2016-11-02 11:15:12
Komentarze
Polityka Prywatności