ŁAGODNE OCZYSZCZANIE I PIELĘGNACJA DZIĘKI SILE NATURALNYCH OLEJKÓW I WITAMIN

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Codzienny demakijaż to czynność do której często nie przywiązujemy większej wagi. To błąd! Dokładne oczyszczenie skóry jest równie ważne jak nałożenie odpowiedniego kremu. Wybierając produkt oczyszczający, należy pamiętać o typie skóry i jej potrzebach.

NIVEA oferuje linię pielęgnujących produktów do demakijażu i oczyszczania twarzy z micelami. Pielęgnujące płyny micelarne 3w1 i Pielęgnujące chusteczki micelarne do demakijażu 3w1 pozwolą łagodnie i skutecznie usunąć resztki makijażu i przygotować cerę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, a także zatroszczą się o rzęsy.

 

Ciągle zdarza się, że spotykam wśród moich pacjentek wciąż ten sam błąd – źle dobrane produkty oczyszczające, niedopasowane do indywidualnych potrzeb skóry. Najczęstszym problemem, który pojawia się w wyniku tego jest przesuszenie i podrażnienie skóry, która zostaje „odarta” z naturalnego płaszcza wodno-lipidowego i zmienia się jej pH. Dotyczy to zwłaszcza osób z cerą suchą i wrażliwą. Powinny one zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniego kosmetyku do oczyszczania skóry – mówi dermatolog, dr Magdalena Łuczkowska, ekspert marki NIVEA.

 

Obecnie jednym z najbardziej innowacyjnych produktów do oczyszczania twarzy są produkty z micelami – płyny micelarne i chusteczki nawilżane. Ich przewagą jest „inteligentne” oczyszczanie skóry, bez zbędnego tarcia i nadmiaru wysuszających detergentów. Nie wymywają także płaszcza wodno-lipidowego z powierzchni skóry, dzięki czemu stabilizują jej naturalną barierę ochronną. Co ważne, utrzymują one odpowiednie pH skóry, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania toniku jako kolejnego kroku pielęgnacji.

Linia płynów micelarnych NIVEA opracowana przez naukowców Beiersdorf to kolejny krok
w walce z zanieczyszczeniami skóry. Łączą innowacyjne rozwiązania z cenionymi i znanymi od wieków naturalnymi składnikami pielęgnującymi skórę. Płyny micelarne NIVEA  dostosowano do różnych typów cery, w tym w szczególności zadbano o potrzeby skóry suchej i wrażliwej, wzbogacając produkty o olejki roślinne: migdałowy i z pestek winogron, które znane są z silnych właściwości odżywczych, wzmacniania bariery ochronnej skóry oraz z doskonałej penetracji w głąb skóry.

·         NIVEA Pielęgnujący płyn micelarny do skóry suchej zawiera naturalny olejek migdałowy, który efektywnie uzupełnia niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe w naskórku. Olejek pozyskiwany z odmian słodkich migdałów, dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega (kwasu linolowego i oleinowego), dostarcza skórze naturalnych lipidów, które cera sucha produkuje w zbyt małych ilościach. Tym samym wzmacnia skład płaszcza wodno-lipidowego i barierę ochronną, co jest niezbędne w pielęgnacji skóry suchej. Olejek migdałowy jest także wyjątkowo bogaty w witaminy A, B, D i E, które wspierają walkę z wolnymi rodnikami i procesy regeneracji.

·         NIVEA Pielęgnujący płyn micelarny do skóry wrażliwej zawiera naturalny olejek z pestek winogron, który składa się w aż 70% z naturalnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, bardzo łatwo wchłanianych przez skórę i mających ogromny wpływ na wzmocnienie jej naturalnej bariery ochronnej. Zawartość olejku w płynie micelarnym  wpływa na ograniczenie utraty wody, zapewnia skórze silną ochronę i głębokie nawilżenie. Dzięki wysokiej zawartości witaminy E i resweratrolu, które mają silne właściwości antyoksydacyjne, olejek z pestek winogron hamuje procesy zapalne
i starzeniowe w skórze. Dzięki niemu, skóra staje się też odporniejsza na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak suche powietrze i promieniowanie słoneczne, a przez to mniej ”wrażliwa”.

·         NIVEA Pielęgnujący płyn micelarny  do cery normalnej i mieszanej zawiera witaminę E, która posiada silne właściwości antyoksydacyjne. Formuła 3w1 do twarzy, oczu i ust delikatnie, ale skutecznie usuwa makijaż i oczyszcza skórę. Płyn jest delikatny dla skóry wokół oczu i pielęgnuje rzęsy, a jego lekka, nawilżająca formuła pozwala skórze „oddychać”.

·         3w1 Pielęgnujące chusteczki micelarne do demakijażu NIVEA z witaminą E i pantenolem to idealna alternatywa dla płynu micelarnego. Chusteczki oczyszczają i tonizują skórę, przyciągając jak magnes nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń i makijażu. Pozwalają na delikatny demakijaż oczu, skóry twarzy i ust – dokładnie oczyszczając bez potrzeby pocierania i spłukiwania wodą. Pozostawiają odświeżoną, delikatnie nawilżoną, przyjemną w dotyku cerę. Poręczne opakowanie sprawia, że aktywna kobieta może je mieć zawsze przy sobie: w domu, w torebce lub podczas wakacyjnego wyjazdu.

 

 Rekomendowana cena detaliczna:

Płyny micelarne - 14,49 zł/ 200ml; 19,99 zł/ 400ml

Chusteczki micelarne – 14,49 PLN (opakowanie 25 szt.)

dodane przez BiuroPrasowe


ostatnia zmiana: 2017-03-31
Komentarze
Polityka Prywatności