Linia NeoHyaluron™ od Mincer Pharma

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Sekretem młodego wyglądu naszej cery jest kwas hialuronowy. Dzięki swoim nieprzeciętnym zdolnościom wiązania wody, HA zawarty w skórze odpowiada za prawidłowy poziom jej nawilżenia. Niestety z wiekiem jego ilość maleje, a skóra traci swój promienny, jędrny wygląd. Odpowiedzią na hydrostarzenie skóry jest linia NEOHYALURON™ Mincer Pharma, w której po raz pierwszy połączono skuteczność czterech form kwasu hialuronowego.

Hydrostarzenie to naturalny proces, w którym na skutek zmniejszania się ilości kwasu hialuronowego, skóra traci zdolność zatrzymywania wody. Efektem tego ubytku jest spowolnienie procesów odnawiania tkanek. Skóra staje się coraz słabsza. Pojawiają się na niej rysy i zagłębienia, które z czasem przeistaczają się  w głębokie zmarszczki i bruzdy. Aby spowolnić ten proces konieczne jest zachowanie prawidłowego uwodnienia wszystkich struktur skóry.

Linia NEOHYALURON to przełomowe spojrzenie na nawilżanie. Wykorzystując rozwiązania zainspirowane doświadczeniami medycyny estetycznej, skutecznie walczy ze zmarszczkami, redukując wszystkie oznaki utraty napięcia skóry i zapewniając spektakularny efekt liftingu.

Innowacyjna formuła oparta jest na synergicznym połączeniu czterech form kwasu hialuronowego, które oddziaływują wielopoziomowo na poszczególne warstwy skóry:

  • Podporowy kwas hialuronowy – jego zadaniem jest reaktywacja funkcji podporowej elastyny, stymuluje jej syntezę , a co za tym idzie wzmacnia elastyczność skóry
  • Molekularny kwas hialuronowy – ta innowacyjna postać kwasu o zintegrowanej długości molekuł wiąże wodę i wypełnia strukturę naskórka aż do jego głębokich warstw, ułatwia także przenikanie do skóry innych aktywnych cząsteczek
  • Siatki hialuronowe –  na powierzchni skóry tworzą unikalną, zorganizowaną strukturę, wypełniając głębokie bruzdy i zmarszczki, zapewniając długotrwały efekt liftingu
  • Mikrosfery hialuronowe – wytwarzają na powierzchni skóry silnie nawilżający hydrofilm, który stanowi barierę dla czynników zewnętrznych i zapobiega transepidermalnej ucieczce wody.

 NEOHYALURONto hialuronowy mikrochirurg do zadań specjalnych, który pozwala uzyskać efekty zbliżone do zabiegów medycyny estetycznej , bez konieczności korzystania z radykalnych metod. Jednocześnie może stanowić uzupełnienie takich zabiegów, utrwalając ich efekty.

Linia doskonale zaspokaja potrzeby każdej odwodnionej cery. Spełnia także oczekiwania wymagającej  skóry dojrzałej, która prawidłowo nawodniona i odżywiona staje się jędrna i gładka, zmarszczki ulegają spłyceniu a cera odzyskuje młody wygląd.

W skład gamy NEOHYALURON ™ wchodzą :

  • Silnie ujędrniający krem na dzień  N°901, cena: 49,99 zł/ 50 ml
  • Silnie odmładzający krem na dzień i na noc  N°902, cena: 49,99 zł/ 50 ml
  • Intensywnie odbudowujący krem na noc N°903, cena: 49,99zł / 50ml
  • Ampułka hydroliftingująca  N°905, cena: 59,99zł / 15ml
  • Hydrolipidowy wypełniacz zmarszczek  N°906, cena: 59,99zł / 15ml

data ostatniej modyfikacji: 2017-04-28 08:38:20
Komentarze
Polityka Prywatności