Eveline Cosmetics w czołówce rankingu dziennika Rzeczpospolita Najcenniejsza Polska Marka Roku 2017

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

W XIV Rankingu Rzeczpospolitej, wyceniającym niemal 300 polskich marek, Eveline Cosmetics uplasowała się w czołówce najwyżej wycenianych marek w kategorii Kosmetyki i Higiena.

- Od lat mamy świadomość potrzeby budowy silnej marki, dbając o wiele elementów  decydujących o lojalności klientów. Wysoka jakość, innowacyjność i dostosowanie do potrzeb rynku przekładają się w konsekwencji na wartość znaku towarowego - powiedziała Karina Kozerska, Dyrektor Marketingu firmy Eveline Cosmetics  - Tak wysoka pozycja w rankingu branży kosmetycznej, na której istnieje ponad 400 podmiotów, to powód do dumy dla całego zespołu. Silna marka to symbol jakości i uznania, a także dowód wiodącej pozycji na rynku. Klienci chętniej wybierają produkty markowe, bo dobry brand to gwarancja satysfakcji.

Ranking dziennika Rzeczpospolita przygotowała firma BFTG Advisory uwzględniając kluczowe czynniki mające wpływ na wartość znaku towarowego. Najcenniejszą polską marką niezależnie od kategorii od lat pozostaje Orlen.dodane przez Marttom


data ostatniej modyfikacji: 2018-02-28 15:36:22
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
220x300_ogolny_WSPIA.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Inauguracja roku akademickiego
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Aleksandra Korszuń
Polityka Prywatności