Zabierz paznokcie na wakacje

Kategoria: Paznokcie
Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Letni sezon jest idealną okazją, by zaszaleć z kolorami. Na urlopie, w cieple słońca, sącząc pyszny, chłodny koktajl możemy bez opamiętania bawić się kolorami. To doskonały czas, by z dala od szarej, zapracowanej codzienności stworzyć barwny manicure, który pięknie kontrastuje z opalenizną i uzupełnia naszą letnią stylizację

Zobacz, jakie trendy będą obecne w świecie mani w tym sezonie. A kto wie, może któraś barwna propozycja wyjątkowo przypadnie Ci do gustu.


Manicure powiewający zimnem

Chłodne odcienie - to będzie jeden z hitów tegorocznych wakacji. Mroźne błękity, biel, zmrożone srebro - wszystkie te barwy będą cudownie kontrastować z opalonymi dłońmi.

Holographic Nail Colour 01

Ice Chic 04, 59, 101

Ice Color 101, 159, 147

Warto spróbować lakierów z opalizującymi drobinkami, które spotęgują efekt zmrożenia. Takie wykończenie uzyskamy lakierem z serii Holographic Nail Colour 01, który zawiera pigment holograficzny, z wyglądu przypominający diamentowy pył, który mieni się na wszystkie kolory tęczy.

Szalone neony vs. stonowane pastele

Bitwa między tymi kolorami trwa od kilku sezonów. A warto zaznaczyć, że zarówno pastele, jak i neony należą do klasyki letniej stylizacji paznokci. Najnowsze trendy wręcz zachęcają do wprowadzenia kompromisu. Nie bójmy się więc w jednym mani połączyć te dwa odcienie. Fantastyczny efekt przykuwający wzrok będzie wówczas murowany.

Ice Color 202, 204,

Ice Chic 306, 301

pastele

Rich Color 91, 52

Prodigy Gel 02, 05

Metalowy zawrót głowy

Metaliczny połysk jest hitem nieustannie wykorzystywanym przez największych projektantów i gwiazdy świata beauty. Letnie, słoneczne dni tylko zachęcają do eksperymentów z połyskującymi wykończeniami. Nie tylko metaliczne cienie, pomadki czy rozświetlacze nadają całości makijażu intrygującego akcentu. Zobaczcie lakiery, którymi wykonacie manicure doskonale uzupełniający wakacyjne stylizacje.

Rich Color Nail Lacquer 20

Rich Color Nail Lacquer 158

Ice Chic 63,64

ostatnia zmiana: 2018-06-20
Komentarze
Polityka Prywatności