Rexonie zaufało najwięcej kobiet

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez biuro badawcze ACNielsen, Rexona to najchętniej wybierany przez konsumentki na całym świecie antyperspirant. Swoją popularność antyperspiranty Rexona zawdzięczają laboratoryjnie potwierdzonej skuteczności - redukują one pocenie nawet o 80%.

Wiele kobiet prowadzi dzisiaj bardzo aktywne życie, spędzając całe dnie poza domem. Życie w ciągłym ruchu i codzienne stresy uaktywniają nasze gruczoły potowe. Dla większości Polek jest to krępujące, dlatego szukają środków, które skutecznie zabezpieczają przed poceniem. Jak wykazują analizy firmy ACNielsen,  Rexona jest liderem na rynku antyperspirantów. Dzięki niej, zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym, kobiety mogą być pewne, że nie „dadzą plamy”.

 

Badania naukowe wykazują, że w chwilach stresu ludzki organizm wydziela 5 razy więcej potu niż pod wpływem wysokiej temperatury - jest to pot o silniejszym i bardziej drażniącym zapachu. Dzieje się tak ze względu na istnienie dwóch różnych rodzajów gruczołów potowych: ekrynowych i apokrynowych. Pierwsze aktywowane są przez wysiłek fizyczny i wytwarzają pot bardziej wodnisty, drugie natomiast aktywowane są przez nasze emocje i tworzą pot bardziej oleisty, który jest doskonałą pożywką dla bakterii odpowiadających za jego nieprzyjemną woń.

 

Badania Rexony wykazały, że dla 75% Polek bardziej krepujące jest pocenie się w chwilach stresowych, niż na skutek upału. Uwzględniając tę prawidłowość Rexona opracowała dla swoich antyperspirantów specjalną recepturę. Produkty z flagowej linii Rexona Activ Reserve zawierają specjalne kapsułki, które uaktywniają się w chwilach silnych emocji chroniąc przed poceniem się wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujemy. Klasyczne antyperspiranty nie uwzględniają tego rozróżnienia, ponadto ich moc słabnie wraz z upływem czasu.

 

Rexona dostępna jest w różnych wariantach aplikatorów: spray, sztyft i kulka. Szeroki asortyment i bogata linia zapachowa pozwalają każdej kobiecie i mężczyźnie wybrać taką Rexonę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom. Prócz linii Activ Reserve Rexona proponuje dodatkowe warianty dla kobiet: Pro – Balance, przeznaczony dla skóry wrażliwej i Crystal: w sprayu  - nie pozostawiający białych smug na ciemnym ubraniu i w kulce - szybkoschnący. 

  

Poniżej opisy do produktów

  

Rexona Active Reserve – Oxygen

 

 

 

Choć bezwonny, bezbarwny i bez smaku – tlen to pierwiastek niezbędny do życia.

 

Natura nieustannie korzysta z jego dobrodziejstw.

 

Rexona Active Reserve – Oxygen zawiera specjalne kapsułki, które uaktywniają się dopiero w chwilach silnych emocji. To sprawia, że antyperspirant jest on szczególnie skuteczny wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujemy. Posiada bardzo delikatny, świeży zapach.

 

Dostępne warianty to: spray i sztyft (ok. 7,99 zł) oraz  roll-on (ok. 6,99 zł)

 

 

 

 

Rexona Crystal w sprayu

 

W tym sezonie wieczorowej kreacji szyku doda materiałowa róża. Nie wolno też zapomnieć o skutecznym zabezpieczeniu przed poceniem. Skuteczniejszy od dezodorantu jest antyperspirant, może jednak pozostawić białe plamy na ciemnym ubraniu.

 

Wybierając  Rexone Crystal w sprayu unikniemy tej niedogodności. Przy prawidłowym użyciu (spryskiwanie skóry pod pachami z odległości 20 cm) Rexona Crystal eliminuje powstawanie białych plam, zapewniając jednocześnie maksymalną ochronę przed poceniem. Sugerowana cena na półce - ok. 9,70 zł.

  

Rexona Active Reserve – Aloe Vera

 

 

 

Aloes (Aloe Vera) to roślina, której dobroczynne właściwości od lat wykorzystywane są w kosmetyce i lecznictwie.

 

Miąższ z aloesu zawiera ponad 75 substancji odżywczych, 200 składników aktywnych, 20 minerałów, 18 aminokwasów oraz 12 witamin.

 

Zawarty w nowej Rexonie aloes ma działanie łagodzące. Jednocześnie bezalkoholowa formuła antyperspirantu jest gwarancją bezpieczeństwa dla skóry delikatnej.  Rexona Aloe Vera dostępna jest w różnych wariantach aplikatorów: spray i sztyft (7,99 zł) oraz roll-on (6,99zł)

 

 


Komentarze
Polityka Prywatności