Letnia promocja dezodorantów Gosh

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet, dla mężczyzn

Dla swoich klientów w ramach letniej promocji firma Gosh Professional przygotowała atrakcyjną ofertę dezodorantów w spray’u. Przy zakupie jednego kosmetyku drugi dla bliskiej osoby otrzymamy gratis.

Nowością wśród propozycji jest Golden Kaos zapach w wersji dla kobiet i mężczyzn. O szczegółach informują plakaty w drogeriach i sklepach na terenie całej Polski.

Wszystkie dezodoranty marki Gosh objęte promocją są perfumowane i pochodzą  z najpopularniejszych wśród konsumentów linii zapachowych. Zwiększona zawartość perfum w ich składzie zapewnia niezwykłą trwałość zapachu, a starannie wyselekcjonowane składniki nie powodują podrażnień. Cena każdego dezodorantu wynosi 29,90 PLN.

Luksusowy, zmysłowy i namiętny aromat perfum GOLDEN KAOS to synonim kobiecości. Nuta głowy zapachu otwiera się świeżym aromatem owoców cytrusowych. Serce zapachu to słodka wanilia, która jest tłem dla zmysłowej harmonii korzennych nut drzewa sandałowego i piżma, przywołujących na myśl dalekowschodnie klimaty.  GOLDEN KAOS to doskonała propozycja na długie letnie dni i wieczory, pozostawia na ciele przyjemny zapach i zapewnia poczucie świeżości przez cały dzień.
Pojemność: 150 ml
Cena: 29, 90

GOLDEN KAOS dla mężczyzn to kompozycja wyjątkowa - natchnienie męskości, siły i elegancji. Zaskakujące połączenie świeżego aromatu cytrusów ze zmysłowym zapachem  kawy,  orientalnych przypraw i kwiatów. Głębię zapachu stanowią bazowe nuty wodne. Dodatkową zaletą wody Golden Kaos jest wyjątkowa trwałość zapachu, który utrzymuje się aż do 16 godzin,
w zależności od indywidualnej kondycji skóry.
Pojemność: 150 ml
Cena: 29,90

data ostatniej modyfikacji: 2009-09-09 18:14:48
Komentarze
Polityka Prywatności