Zapach odpowiedni do nastroju

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Oriflame proponuje nową linię prowokacyjnych, damskich zapachów do ciała, które idealnie dopasowują się do nastroju – Outrageous Oriflame. W skład nowej linii zapachowej wchodzi siedem różnych sprayów do ciała, jak siedem grzechów głównych.

Indulgence Body Fragrance 

Zapach do ciała Indulgence

Dla wielbicielek zmysłowej strony życia, które nie chcą rezygnować z jego uciech i lubią ulegać pokusom... Śmiałe nuty mrożonych migdałów, kwiatów czarnej porzeczki i słodkiej wanilii - ta kompozycja kusi i uwodzi, nie można jej się oprzeć.

 

Ego Body Fragrance

Zapach do ciała Ego

Dla dziewczyn świadomych swojej wartości, pewnych siebie i przebojowych. Nuty brzoskwini, egipskiego jaśminu i paczuli tworzą bajeczną kompozycję.

 

Desire Body Fragrance 

Zapach do ciała Desire

Pożądanie... Namiętność, która rozpala zmysły. Nuty kwiatowe, hipnotyzujący ylang-ylang i ciepłe piżmo budzą ochotę na zmysłowe rozkosze.

 

Rage Body Fragrance 

Zapach do ciała Rage

Dla niegrzecznych dziewczynek i złośnic, które potrafią wybuchnąć jak wulkan i nie wstydzą się okazywania gwałtownych uczuć. Bergamotka, malina i nuty drzewne mają w sobie ten ogień!

 

Langour Body Fragrance 

Zapach do ciała Langour

Pełen leniwego uroku, ale z pikantnymi nutami zdradzającymi ukryte emocje. Cierpka cytryna, egzotyczna gardenia i ciepłe drewno cedrowe tworzą kompozycję dla dziewczyn, które lubią słodkie lenistwo.

 

Jealousy Body Fragrance 

Zapach do ciała Jealousy

Prowokująca, skandalicznie śmiała kompozycja szalonych nut bergamotki, dzikiej róży i drogocennego drewna sandałowego. Nosi imię grzechu – zazdrości, bo wszystkie koleżanki będą zazdrościć tego zapachu.

 

Material Body Fragrance.

Zapach do ciała Material

Lubisz luksus i otwarcie przyznajesz, że chcesz być bogata? To zapach dla Ciebie: kuszący, oszałamiający słodyczą jaśminu i wanilii, orzeźwiający radosną bergamotką. Ekskluzywna pieszczota dla zmysłów.

 

Cena 75 ml zapachu Outrageous Oriflame – 19,90 zł.

 

Oriflame jest międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią. Firma została założona w 1967 roku w Szwecji przez Roberta i Jonasa af Jochnick. Obecnie działa w 55 krajach i prowadzi sprzedaż kosmetyków wyłącznie poprzez konsultantów.

 

Oriflame jest pionierem w tworzeniu kosmetyków pielęgnacyjnych opartych na składnikach naturalnych. Jedną z naczelnych zasad firmy jest łączenie tego, co najcenniejsze w naturze, z najnowszymi osiągnięciami nauki. Kosmetyki Oriflame nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania można poddać powtórnemu przetworzeniu.

 

Oriflame Poland Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w kwietniu 1991 roku. Firma ma ponad 200 placówek (oddziały, filie oraz biura regionalne) na terenie całego kraju, współpracuje z ponad 90 tysiącami konsultantów. W ofercie firmy znajduje się około 450 produktów. Oriflame Poland jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, które zrzesza firmy prowadzące ten rodzaj działalności w Polsce.


Komentarze
Polityka Prywatności