Clarins na dobry początek i koniec dnia.

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Młodość to moda na piękno, witalność i zdrowy wygląd. Świadome tego, nowoczesne młode kobiety szczególną opieką otaczają swoją skórę, która jest ich wizytówką. Wiele z nich jednak boryka się z drobnymi niedoskonałościami, które trudno zwalczyć. Clarins podjął to wyzwanie tworząc linię Daily Energizer.

Szybkie tempo życia, zanieczyszczenie powietrza, twarda woda to czynniki, które sprawiają, że właściwa pielęgnacja skóry musi rozpocząć się około dwudziestego roku życia. Zabiegane, pochłonięte swoimi sprawami młode kobiety prowadzące stresujący tryb życia, dzielą dzień miedzy uczelnią, pracą a spotkaniem z przyjaciółmi. Niewiele czasu pozostaje im na zwalczanie skórnych niedoskonałości.

 

Dlatego marka Clarins opracowała rozwiązanie, które krok po kroku, bez nakładu pracy i czasu, pomoże przywrócić skórze balans.

Linia stworzona dla młodych kobiet, składa się z pięciu wyjątkowych kosmetyków, które zapewniają zdrowy i piękny wygląd skóry przez cały dzień. Żaden z profesorów nie domyśli się powodów spóźnienia na poranne zajęcia.

 

DE Cleansing Gel – dla dogłębnego usuwania codziennego makijażu i wnikających w skórę zanieczyszczeń. Wzmocniony dodatkiem trawy mydlanej oraz ekstraktu z drzewa chrzanowego, ma działanie przeciwzapalne i antybiotyczne. Sprawia, że skóra promienieje świeżością i naturalnością. Opakowanie 75ml. Rekomendowana cena 59zł.

 

Świetny początek dnia zapewni Wake-up Booster - niezbędna poranna ochrona dla młodej skóry, która potrzebuje błyskawicznego upiększenia.

Jak szklanka zdrowego soku owocowego każdego ranka, błyskawicznie działający koktajl z czerwonej porzeczki, zielonej kawy i białej herbaty, nawadnia, rewitalizuje i pozostawia skórę jasną i świeżą. Opakowanie 125ml. Rekomendowana cena 89zł.

 

By utrzymać cerę w doskonałej kondycji przez cały dzień, należy nanieść na nią odrobinę kremu, który będzie nawilżał ją aż do wieczora. W zależności od typu skóry, dostępny jest DE Cream dla skóry suchej, DE Cream Gel dla skóry normalnej oraz DE Lotion SPF 15 dla ochrony przed promieniowaniem UV. Pomagają zminimalizować pojawiające się od czasu, do czasu niedoskonałości. Opakowanie 30ml. Rekomendowana cena 99zł.

 

O wspaniałych właściwościach kosmetyków pielęgnacyjnych Clarins nie trzeba było przekonywać Marty Żmudy Trzebiatowskiej, która została ambasadorką marki w Polsce. Bazując na własnych doświadczeniach, z pełnym przekonaniem poleca ją swoim rówieśniczkom. Ta ambitna, młoda aktorka, znana jest przede wszystkim z takich produkcji, jak „Nie kłam, kochanie”, „Teraz albo nigdy!”, czy ostatnio z filmu „Ciacho”. Jej zawód wyjątkowo obciąża cerę poprzez codzienne nakładanie makijażu scenicznego i pracę do późnych godzin. Dlatego kompleksową, codzienną ochronę twarzy bez wahania powierzyła właśnie marce Clarins.

 

Linia DAILY ENERGISER daje skórze coś więcej niż pielęgnacja i ochrona. Jest przygotowana także z myślą o Twoich zmysłach. Wybór tej linii to prawdziwa przyjemność korzystania z kosmetyków oraz radość, jaką niesie energetyzujący kolor pomarańczy i zapach świeżych owoców.


data ostatniej modyfikacji: 2010-03-21 10:28:50
Komentarze
Polityka Prywatności