Chic Et Nature – Wyjątkowa Kompozycja Ziół Gigawhite

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

CHIC ET NATURE – kolejna marka organicznych kosmetyków z portfolio dystrybutora MyOrganic – już dostępna w Polsce. Certyfikowana linia sprzedawana jest za pośrednictwem wybranych sklepów i aptek internetowych.

FORMUŁA GIGAWHITE
Formuła GIGAWHITE, została stworzona specjalnie dla kosmetyków CHIC ET NATURE. Jest to kompozycja 7 ziół o właściwościach wybielających, pochodzących z Alp Szwajcarskich. Formuła ta zawiera w sobie ekstrakty z: mięty pieprzowej, pierwiosnka lekarskiego, ślazu dzikiego, przewrotnika pospolitego, przetacznika leśnego, melisy lekarskiej i krwawnika pospolitego. Formuła GIGAWHITE pomaga wybielać oraz zapobiega powstawaniu plam słonecznych lub przebarwień, które pojawiają się na skórze twarzy lub szyi po 35 roku życia.

KOSMETYKI CERTYFIKOWANE
Kosmetyki CHIC ET NATURE posiadają certyfikat BIO. 99 % składników  jest pochodzenia naturalnego, z czego min. 29% składników pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych. Kosmetyki nie zawierają składników pochodzenia chemicznego: parabenów, silikonu, olejów mineralnych, składników pochodzenia zwierzęcego, sztucznych barwników, etc. Kosmetyki CHIC ET NATURE nie są testowane na zwierzętach.

GAMA PRODUKTÓW
Kompletna gama produktów CHIC ET NATURE pozwala w pełni zadbać o skórę. W gamie CHIC ET NATURE jest 8 produktów - 7 do pielęgnacji twarzy oraz 1 do pielęgnacji ciała.
1.    Mleczko do ciała
2.    Mleczko oczyszczające do twarzy
3.    Mleczko rozjaśniające do twarzy
4.    Krem rozjaśniający do twarzy
5.    Tonik odświeżający do twarzy
6.    Krem do konturu oczu
7.    Serum do twarzy
8.    Krem przeciwzmarszczkowy


data ostatniej modyfikacji: 2010-06-07 18:59:53
Komentarze
Polityka Prywatności