Konsumentki potwierdzają skuteczność antyperspirantów Dove!

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Przeprowadzony ostatnio test konsumencki pokazał, że niemal każdej z nas dotyka problem podrażnionej skóry pach po depilacji lub goleniu. Dzieje się tak, ponieważ skóra pod pachami jest wyjątkowo delikatna i wrażliwa, a przez to szczególnie narażona na uszkodzenia bariery ochronnej.

Marka Dove, wspólnie z jednym z czołowych kobiecych portali internetowych, przeprowadziła test, w którym niemal 60 proc. ankietowanych kobiet przyznało, że często zmaga się z podrażnieniami skóry pach. Kolejne 16 proc. stwierdziło, że mierzy się z tym problemem po każdym goleniu lub depilacji. W wyniku podrażnień skóra ulega wysuszeniu, staje się zaczerwieniona i powoduje nieprzyjemne pieczenie. Jak pielęgnować skórę pach, by zapobiec podrażnieniom? Kluczem jest zapewnienie jej właściwego poziomu nawilżenia.

Skórę pod pachami można nawilżać odpowiednimi balsamami i kremami, które, choć pielęgnują, niestety nie zapewniają ochrony przed poceniem. Warto zatem sięgnąć po takie antyperspiranty, które nie tylko zapewnią skuteczną ochronę przed poceniem, ale także będą pielęgnować delikatną skórę pod pachami, gwarantując jej właściwy poziom nawilżenia.

Antyperspiranty Dove produkowane są na bazie receptury składającej się w ¼ z kremu nawilżającego, gliceryny i kwasu Omega 6. Zawarty w nich olejek słonecznikowy odżywia skórę i dodatkowo zapobiega jej wysuszaniu. To unikalne połączenie wzmacnia barierę lipidową naskórka oraz pomaga we właściwym magazynowaniu wody.

80% ankietowanych kobiet potwierdziło, że po regularnym stosowaniu antyperspirantów Dove podrażnienia po goleniu u nich nie występowały. Ale to nie wszystko! Niemal wszystkie kobiety, które wzięły udział w teście, przyznały, że dzięki antyperspirantom Dove ich skóra pod pachami stała się bardziej miękka i gładka.

Antyperspiranty Dove przeszyły pomyślnie testy internautek, a trzeba przyznać, że sprawdzane były w ekstremalnych warunkach. Świadczą o tym opinie testerek: „Na początku myślałam, że antyperspirant Dove nie będzie się różnił od innych antyperspirantów. Jednak, pomimo, że testowałam go w okresie upałów i ponadprzeciętnych skłonności do wydzielania potu, zdał ten egzamin. Skóra po zastosowaniu Dove była gładka i delikatna, a dodatkowo, przez cały dzień otaczała mnie mgiełka przyjemnego zapachu i uczucie suchości pod pachami.” – napisała jedna z internautek.

Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom i upodobaniom kobiet, Dove stworzył 3 rodzaje aplikatorów (sztyft, kulka i aerozol) oraz kilka wariantów zapachowych:
  •      Dove Original – dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy. Wspomaga regenerację skóry po goleniu;
  •      Dove Invisible Dry – dla kobiet, które najlepiej czują się w czerni. Minimalizuje powstawanie białych śladów na ubraniach;
  •      Dove Silk Dry – dla kobiet, które potrzebują wyjątkowej pielęgnacji skóry pod pachami. Zawiera ekstrakty czystego jedwabiu;
  •      Dove Go fresh – dla młodych aktywnych kobiet. Zapachy antyperspirantów z linii go fresh dodają energii, pobudzają i wprowadzają w dobry nastrój;
  •      Dove Minimising – dla kobiet, które potrzebują pomocy w dokładniejszym goleniu. Już po kilku tygodniach stosowania włoski pod pachami stają się widocznie delikatniejsze.
76 proc. Polek skarży się na podrażnienia skóry pach po goleniu. Rozwiązaniem są antyperspiranty Dove wspomagające regenerację skóry, przy jednoczesnym zapewnieniu bezkompromisowej ochrony przed potem.


data ostatniej modyfikacji: 2010-10-12 18:49:50
Komentarze
Ostatnie:
12.12.2010 0:33
Dodał(a): starka
Tylko dove mnie nie uczula.
Polityka Prywatności