Satin Care – linia żeli do golenia stworzona z myślą o kobietach

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Żele Satin Care od Gillette Venus pomagają uzyskać delikatne golenie bez podrażnień oraz skutecznie zabezpieczają skórę przed zacięciami i podrażnieniami. Kosmetyki łączą w sobie subtelny zapach i skuteczną ochronę, zmiękczają włoski i nawilżają skórę – wszystko po to, by przygotować ją do zabiegu depilacji.

Unikalna formuła żeli Satin Care, z dodatkiem substancji nawilżających i wygładzających, zawiera jedwabne proteiny, które zapewniają możliwie najdelikatniejsze golenie. Składniki kosmetyków dobrano tak, aby zarówno w trakcie, jak i po zabiegu golenia chroniły skórę przed podrażnieniami, nadawały jej gładkości i miękkości, zwiększając jej elastyczność i sprężystość. Dzięki żelom Satin Care, ostrza maszynki przesuwają się po skórze gładko i delikatnie, poprawiając komfort golenia. Nowe żele Satin Care mają ulepszoną formułę, która usprawnia poślizg maszynki po skórze, nawet do 35% w porównaniu z poprzednią formułą.
Linia Gillette Satin Care oferuje 5 wariantów, dopasowanych do potrzeb i preferencji kobiet.

3 warianty żeli zapachowych dostarczają nie tylko walorów pielęgnacyjnych, ale także niezwykłych wrażeń zapachowych podczas zabiegu golenia:
Satin Care Lavender Kiss  - z ciepłym akordem zmysłowej lawendy
Satin Care Avocado Twist – z subtelnym, egzotycznym tchnieniem avocado
Satin Care Floral Passion – z dominującą nutą kompozycji kwiatowych

2 pozostałe warianty są odpowiedzą na szczególne potrzeby kobiecej skóry:
Satin Care Sensitive Skin – dostosowany jest do potrzeb skóry wrażliwej
Satin Care Dry Skin – zapewnia pielęgnację i nawilżenie podczas golenia skóry suchejdata ostatniej modyfikacji: 2011-05-07 13:03:05
Komentarze
Polityka Prywatności