Diamenty dla dojrzałej skóry

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Firma LR Health & Beauty Systems dokonała połączenia tego, co sprawdzone i przetestowane z innowacyjnością. W powstanie najwyŜszej jakości formuły zainwestowano wiele wysiłku i pracy - rezultat: seria pielęgnacyjna „Beauty Diamonds”.

Diamenty zawsze były uznawane za coś cennego i ekskluzywnego. Najbardziej luksusowa biŜuteria świata z ich dodatkiem zawsze stawała się jeszcze bardziej wartościowa. Teraz firma LR przeniosła tę ekskluzywność na serię produktów pielęgnacyjnych. Dojrzała, wymagająca skóra potrzebuje szczególnej uwagi i pielęgnacji z wyselekcjonowanymi składnikami. „Beauty Diamonds” zapewnia optymalną pielęgnację skóry dojrzałej i wymagającej. Firma LR wzbogaciła formułę produktów „Beauty Diamonds” o dwa innowacyjne, ekskluzywne składniki: nowoczesny kompleks składników „Diamond Sirt”, który wspiera naturalne mechanizmy regeneracyjne skóry i poprawia jej ogólny wygląd oraz „Detoxiquin” z ekstraktu z grzybów i syntetycznego peptydu.

Te składniki wspierają system ochronny skóry i pomagają optycznie wygładzić zmarszczki. Dojrzała skóra jest w ten sposób szczególnie chroniona przed zewnętrznymi wpływami środowiska/czynnikami stresogennymi. Ponadto wszystkie produkty z serii „Beauty Diamonds” nie zawierają oleju mineralnego ani parabenów.

Intensywne serum z tej serii wyróznia się szczególnymi cechami. Dla tego produktu firma LR opracowała jedwabiście kremową teksturę, która wraz z wyjątkowymi składnikami wspiera barierę ochronną skóry, pozostawiając skórę odświezoną i wyjątkowo miękką w dotyku.

data ostatniej modyfikacji: 2011-06-20 19:09:12
Komentarze
Polityka Prywatności