Veet- Dotyk piękna. Skutecznie, bezpiecznie, kobieco.

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Marka Veet szczyci się tym że rozumie potrzeby różnych rodzajów skóry. Dlatego każdy z produktów marki do depilacji dostępny jest w kilku wariantach, dedykowanych odmiennym wymaganiom skóry suchej, wrażliwej i normalnej.

Która z nas nie marzy o tym, by pozbyć się problemu depilacji raz na zawsze i mieć nogi jedwabiście gładkie do końca świata i dzień dłużej? Zabiegi laserowe, które w zamyśle usuwają włosy na bardzo długo, są niezwykle kosztowne, ze względu na ilość wymaganych powtórzeń a dodatkowo niekoniecznie tak długotrwale skuteczne- zdarza się, że włosy odrastają już po kilku miesiącach mimo zainwestowania kilku tysięcy złotych w zabiegi.

Pozostają tańsze metody, ale wymagające częstszego stosowania. Nie mniej i wśród nich mnogość rozwiązań i otrzymane rezultaty sprawiają, że decyzja o wyborze sposobu depilacji często nie jest łatwa. Najpopularniejszą metodą, bo najtańszą i najłatwiej dostępną, są oczywiście tradycyjne maszynki do golenia. Ale więcej mają wad niż zalet.

Depilacja zwykłą maszynką daje nam bardzo krótkotrwały efekt. Czasem już wieczorem (po porannym goleniu) nogi są szorstkie i nieprzyjemne w dotyku, bo włoski zaczynają przedzierać się przez skórę, tworząc armię niemal niewidocznych, ale kłujących i kłopotliwych igiełek.

Poza tym, przy regularnej, wielokrotnie powtarzającej się depilacji maszynką, włos staje się coraz grubszy . Nie bez znaczenia  jest też ryzyko zacięcia skóry i jej podrażnienia. Kobiece nogi powinny być gładkie  i zadbane - pokryte plasterkami nie prezentują się już tak pięknie i kobieco.

A zatem potrzebny nam złoty środek- bezpieczny  w stosowaniu i dający długotrwały efekt gładkiej skóry.

I tu wspomnieć należy o kosmetykach do depilacji w postaci kremów i plastrów, a ostatnio także sprayów.  Całą gamę takich produktów posiada w swoim portfolio marka Veet, która jest liderem i trendsetterem w swoim segmencie, a także gwarantem jakości i bezpieczeństwa.

Dlaczego spray’e? Bo usuwają włoski już pod powierzchnią skóry, rozpuszczając zawarte w nich białko. Dzięki temu, włos usuwany jest wraz z nasadą, odrasta słabszy i potrzebuje znacznie więcej czasu zanim wyjdzie nad powierzchnię skóry. Zwykłe maszynki tylko  przycinają włoski, w dodatku pod kątem, co jest jedną z przyczyn krótkiego efektu depilacji.

Spray’e to zawsze niewiarygodna łatwość aplikacji. Każda z nas miała kiedyś w ręku dezodorant w aerozolu- wystarczy „psiknąć” w upatrzone miejsce i gotowe. Dzięki wyprofilowanemu atomizerowi spray aplikuje się bezproblemowo, szybko i równomiernie. Czas działania spray’u po nałożeniu to jedyne 3- 5 minut (w zależności od wersji). A co najważniejsze, mamy w tym czasie wolne ręce (nie musimy trzymać maszynki), i te kilka minut możemy wykorzystać, by zająć się inną częścią ciała.

Jeszcze tylko spłukać nogi wodą i gotowe! Co ważne, dzięki zawartości ekstraktów z roślin spray’e Veet pozostawiają na skórze wyczuwalną,  przyjemną kwiatową woń. To ważne, gdyż nieprzyjemny zapach niektórych produktów do depilacji jest istotnym minusem w ich stosowaniu.

Spray’e Veet  dostępne są w 3 wariantach:

·        Do skóry wrażliwej: z wyciągiem z aloesu i witaminą E (formuła 5 minutowa)

·        Do skóry suchej: z masłem shea i wyciągiem z lilii (formuła 3 minutowa)

·        Suprem”Essence do skóry normalnej i suchej: z zapachem aksamitnej róży i olejkami eterycznymi (formuła 3 minutowa)

Bezpieczeństwo stosowania produktów Veet zostało potwierdzone w testach dermatologicznych.

Veet_spray_Suprem__Essence400.jpg


data ostatniej modyfikacji: 2012-06-25 19:27:07
Komentarze
Polityka Prywatności