Sprawdź czym jest idealne dopasowanie z Gillette Venus&Olay

Gillette Venus&Olay
Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Klucz do sukcesu? Idealne dopasowanie! Niezależnie od tego, czy chodzi o wybór stroju na imprezę, pracy czy przystojniaka, z którym pójdziemy na randkę – najważniejsze, żeby rozwiązania, które wybierasz były szyte na Twoją miarę. Tylko wtedy zyskasz pewność siebie, która pozwoli Ci trzymać głowę wysoko i poprowadzi przez życie pewnym krokiem. Po raz pierwszy w historii perfekcyjne połączenie technologii i doświadczenia Gillette Venus ze specjalistyczną wiedzą i recepturą Olay zapewnia, że każdy Twój ruch zachwyca i przyciąga uwagę. A wszystko to za sprawą idealnie gładkiej i bosko pięknej skóry Twoich nóg. Wiedząc, że wyglądasz jak bogini, będziesz mogła rozbłysnąć i poczuć, że wszystko jest możliwe.

Idealne dopasowanie

Zawrotne  tempo życia w dzisiejszych czasach wymaga od każdej z nas ciągłej gotowości do stawienia czoła każdemu wyzwaniu, nie pozostawiając wiele czasu na przygotowania. Musimy godzić ze sobą wiele obowiązków i dbać o to, by wszystkie wykonywać najlepiej, jak to tylko możliwe. W pogoni za doskonałością ciężko znaleźć chwilę dla siebie i dać ukojenie zmysłom, a tym samym poczuć się zadbaną i pewną siebie. Aby poczuć się jak prawdziwa bogini, każda kobieta potrzebuje równowagi wynikającej z idealnego połączenia różnych sytuacji z naszego codziennego życia. To one składają się na idealny obraz tego, o czym marzymy. Bo gdy tylko poczujemy się pewnie w swojej skórze, zaczną się dziać magiczne rzeczy.

Pozwól sobie na luksus i idealną pielęgnację

Rozpieszczanie swojego ciała i zmysłów to najlepszy sposób na to, by odnaleźć swoją wewnętrzną boginię. Dzięki perfekcyjnemu połączeniu technologii pięciu ostrzy Gillette Venus z ekspertyzą Olay w dziedzinie pielęgnacji skóry, otrzymujesz idealnie gładkie i lśniące nogi, a co za tym idzie pewność siebie potrzebną do tego, by oczarować cały świat.

Maszynka Gillette Venus&Olay to kompleksowy produkt zapewniający Twojej skórze troskliwą opiekę godną prawdziwej bogini. I to wszystko w mgnieniu oka oraz w maksymalnie uproszczonej formie. Dzięki systemowi pięciu blisko połączonych ze sobą ostrzy oraz wbudowanym paskom żelu, zawierającym nawilżającą formułę Olay, golenie jest szybkie, precyzyjne i bezpieczne. Nie potrzeba dodatkowych kosmetyków. Wystarczy zwilżyć maszynkę, a nawilżające paski żelu zaczną uwalniać substancje zmiękczające, pielęgnujące i zapewniające maszynce odpowiedni poślizg po skórze.

Odżywcze substancje, zawarte w nawilżających paskach Olay, to:

·         Gliceryna – naturalna substancja nawilżająca, która uzupełnia poziom wilgoci w skórze,

·         Wazelina – chroni, zachowuje odpowiedni stopień nawilżenia i nadaje skórze zdrowy blask,

·         Masło kokum – masło roślinne z rodziny, do której należą również masło kakaowe i masło shea. Masła roślinne są powszechnie używane w kremach, ponieważ szybko się wchłaniają i posiadają silne właściwości zmiękczające oraz nawilżające.

 Żel do golenia Gillette Venus&Olay to dodatkowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Wzbogacony o odżywcze masło shea zmiękcza i wygładza skórę sprawiając, że po goleniu pozostaje idealnie nawilżona i piękna.

Czego pragną kobiety?

Jak podkreśla Matej Podobnik, P&G Communications Brand PR Manager CE „Kobiety chcą zawsze wyglądać wspaniale, lecz ich zwariowany tryb życia nie pozostawia wiele czasu na pielęgnację. Odkryliśmy, że podczas gdy 85 proc. kobiet przyznaje, że dzięki rytuałom pielęgnacyjnym czują się pewnie na co dzień, aż 80 proc. marzy o tym, by dbanie o skórę było jak najprostsze.”

Aby sprostać potrzebom kobiet, Venus światowy lider w dziedzinie golenia, podjął współpracę z Olay – światowym liderem w dziedzinie pielęgnacji skóry, aby stworzyć nową, wspaniałą maszynkę, która ułatwia golenie oraz poprawia stopień nawilżenia skóry, aby każda kobieta mogła osiągnąć skórę godną prawdziwej bogini.

Jak wynika z przeprowadzonego przez Venus badania, 60 proc. kobiet przyznaje, że golenie wiąże się dla nich z obawą o skórę i dolegliwości, takie jak sucha skóra, podrażnienia, zadraśnięcia i skaleczenia. Dodatkowo dla 82 proc. kobiet poważny problem stanowi suchość skóry po goleniu. W związku z tym najbardziej zależy im na wyjątkowo gładkiej i pięknej skórze.

Przeprowadzona na skalę ogólnoświatową ankieta Venus wykazała, że polki definiują boską skórę jako gładką (87 proc.), której chce się dotykać (85 proc.) oraz zdrową (61 proc.), przy czym aż 87 proc. kobiet uważa golenie za kluczowy sposób osiągnięcia skóry godnej bogini.

Podaruj sobie pielęgnację godną prawdziwej bogini z Gillette Venus&Olay i poczuj się pewnie w swojej skórze. A reszta… wydarzy się sama!

Linia Gillette Venus&Olay jest dostępna w sklepach w całej Polsce. Fenomen marki polega na tym, że każdy wkład Venus pasuje do dowolnej maszynki. Rekomendowana cena detaliczna maszynki Venus&Olay z jednym wymiennym wkładem wynosi 56,99 PLN, a zestaw czterech zapasowych wkładów ok. 94, 99 PLN.

Polki po raz pierwszy mają okazję przetestować najnowszą maszynkę i żel w słynnym na całym świecie pudełku GLOSSYBOX, które jest dostarczane prosto do domu, gdzie wygodnie można wypróbować zawarte w nim produkty kosmetyczne. Kilkaset Klientek GLOSSYBOX, mogło zamówić maszynkę i żel przez stronę www.glossybox.pl i  wypróbować nową Gillette Venus&Olay, zanim trafiła ona do sklepów. Połączenie precyzji Gillette i eksperckiej wiedzy w dziedzinie pielęgnacji OLAY, to doskonałe rozwiązanie dla wymagającej kobiecej skóry.


data ostatniej modyfikacji: 2013-04-16 15:54:21
Komentarze
Polityka Prywatności