Nowości kosmetyczne

Kategoria

Luksusowy krem serum do rąk i paznokci Argan&Vanilla Eveline Cosmetics z tytułem „Stylowy Kosmetyk 2014”.

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Luksusowy krem serum do rąk i paznokci Argan&Vanilla Eveline Cosmetics otrzymał nagrodę 'Stylowy Kosmetyk 2014' serwisu Styl.pl.

14 kwietnia serwis Styl.pl już po raz czwarty nagrodził najbardziej stylowe kosmetyki na polskim rynku. Uroczystą galę poprowadziła Agnieszka Łopatowska, a statuetki dla kosmetyków, które najbardziej przypadły do gustu użytkowniczkom Styl.pl, rozdawała szefowa redakcji Katarzyna Machaj. W tym roku nagrody przyznano w 16 kategoriach, a do konkursu stanęło ponad 600 produktów.

Jury oceniało kosmetyki do twarzy, ciała, włosów i makijażu z różnych półek cenowych. Zwracając szczególną uwagę na skuteczność działania, przyjemność stosowania, innowacyjność i estetyczny wygląd opakowań.

„Znaleźć się w gronie najlepszych nowości kosmetycznych to wielki sukces. Dziękujemy za zaufanie użytkowniczkom Styl.pl, które wybrały nasz krem spośród 600 produktów.”  - powiedziała Agnieszka Kamila Nierychlewska, PR Manager Eveline Cosmetics.

Innowacyjna formuła Luksusowego kremu+ serum do rąk i paznokci Argan & Vanilla zwalcza siedem najważniejszych problemów skóry dłoni i paznokci. Błyskawicznie przynosi ulgę nawet najbardziej suchej skórze, a ciepły aromat wanilii zapewnia skórze chwile odprężenia i relaksu. Już od pierwszego zastosowania dłonie stają się aksamitnie gładkie i długotrwale nawilżone.

 

dodane przez Marttom


data ostatniej modyfikacji: 2015-04-22 12:32:21
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
wseit_boks.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 13
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności