Szybki ratunek dla dłoni – maska peelingująca L’biotica

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Czujesz, że skóra dłoni jest szorstka, sucha, jakby mniej sprężysta? Pora na ekspresową regenerację, którą najlepiej jest zacząć od peelingu. Dzięki niemu składniki odżywcze kremu do rąk szybciej się wchłoną.

Domowym sposobem

Na lekko wilgotne dłonie nanieś peeling. Możesz użyć do tego soli gruboziarnistej albo cukru wymieszanych z mleczkiem nawilżającym lub oliwą. Masuj przez 4 minuty jakbyś myła ręce, a potem spłucz.

Peelingująca maseczka

Możesz też wypróbować peelingującą maskę na dłonie w postaci nasączonych rękawiczek L'biotica. To profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu. I jedyny taki produkt na polskim rynku! Bogactwo w naturalne składniki takie jak aloes, ekstrakt z kwiatów róży orazpapai sprawiają, że maska działa jak naturalny peeling. Kwas hialuronowy oraz alantoina dodatkowo pielęgnują i nawilżają skórę dłoni. Efekt? Maseczka już po 20-30 minutach delikatnie usuwa martwy naskórek, przywraca skórze rąk jednolity koloryt i zdrowy wygląd. Świetnie przygotowuje do zabiegów regenerujących i manicure, pomaga usunąć skórki wokół paznokci.

Dzięki nowoczesnej technologii, substancje aktywne zawarte w masce są doskonale wykorzystane przez skórę. Maska w postaci rękawiczek spełnia rolę filtra, który w połączeniu z ciepłotą ciała stopniowo uwalnia aktywne składniki i pomaga wnikać im w głębokie warstwy skóry. Już po pierwszym użyciu skóra dłoni jest widocznie odświeżona, gładka i jednolita.

Cena: ok. 13 zł


data ostatniej modyfikacji: 2015-09-21 13:36:24
Komentarze
Ostatnie:
3.10.2015 23:54
Dodał(a): ~Bella
Efekty po jej kilkukrotnym zastosowaniu są zauważalne. Dłonie nabrały stałego nawilżenia, sporadycznie je tylko kremuję. Skóra straciła chropowatości!
Polityka Prywatności