Diamentowy blask pełnej objętości fryzury z NIVEA Diamond Volume Care dla włosów cienkich, pozbawionych blasku

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Uwielbiamy blask! Przyciągająca wzrok, lśniąca i pełna objętości fryzura to marzenie wielu kobiet – dodaje kobiecości i pomaga nam czuć się bardziej pewnymi siebie. Właśnie dlatego NIVEA stworzyła linię kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów DIAMOND VOLUME, zapewniającą niepowtarzalną objętość i piękny blask – bez względu na to, na jaką fryzurę się zdecydujesz.

Brylant idealny lśni, kiedy jego powierzchnia jest doskonale wyszlifowana i odpowiednio gładka. Marka NIVEA wykorzystując wiedzę o brylantowym blasku i wieloletnie doświadczenie w pielęgnacji włosów, postanowiła odpowiedzieć na marzenia kobiet o lśniących i zdrowo wyglądających włosach oraz pełnych objętości fryzurach jednocześnie, oferując linię do pielęgnacji i stylizacji włosów NIVEA Diamond Volume Care oraz lookbook z inspiracjami na upięcia opracowane przez Sally Brooks – Międzynarodową Stylistkę Fryzur NIVEA.
 
Co robić, żeby fryzura lśniła pięknym blaskiem?
Eksperci marki NIVEA wiedzą, że można nadać blask zarówno włosom prostym, jak i pełnym objętości i falowanym. Włosy proste powinny być odpowiednio wygładzone, dzięki czemu promienie światła będą mogły odbijać się od ich powierzchni. Natomiast włosy pełne objętości, falowane lub luźno upięte lśnią, dzięki wykorzystaniu efektu faset, który podobnie jak w diamencie, pozwala na właściwe załamywanie się promieni światła. Nie byłoby to możliwe, gdyby włosy nie były odpowiednio wypielęgnowane i zdrowe. O kondycję włosów można zadbać cennymi składnikami, takimi jakie zawiera formuła z Nutri-Esencją, zawarta w linii NIVEA Diamond Volume Care, która pielęgnuje włosy, zapewniając im niepowtarzalną objętość i piękny blask. Linia przeznaczona jest dla włosów matowych lub cienkich, pozbawionych blasku.
 
Pomysł na modną fryzurę podkreślającą objętość i blask włosów z linią NIVEA DIAMOND VOLUME CARE?
Boho upięcie z warkoczami autorstwa Sally Brooks, Międzynarodowej Stylistki Fryzur NIVEA!
 

  1. Dokładnie rozczesz włosy.
  2. Oddziel część włosów nad uszami i przypnij je na górze głowy, żeby nie przeszkadzały.
  3. Z pasma za jednym uchem zapleć prosty warkocz i zwiąż go gumką.
  4. Porozciągaj warkocz, wyciągając nieco każde pasemko, żeby wyglądał na grubszy.
  5. Zrób to samo z włosami za drugim uchem.
  6. Puść luźno połowę włosów upiętych na górze głowy. Weź jeden warkocz i owiń nim włosy. Przypij go z tyłu głowy wsuwkami tak, żeby nie wystawały końcówki ani gumka.
  7. Powtórz czynności z drugim warkoczem, wyrównaj całość iutrwal fryzurę lakierem.

 
Nowa, unikalna formuła linii Diamond Volume Care z diamentowym pyłem opracowana przez ekspertów marki NIVEA, dodaje włosom blasku i objętości, sprawiając jednocześnie, że stają się one miękkie i gładkie w dotyku. Jej lekka formuła z Nutri-Esencją sprawia, że zyskują objętość bez dodatkowego obciążenia, co jest szczególnie ważne w przypadku włosów z tendencją do przetłuszczania się. Linia przeznaczona jest dla włosów matowych lub cienkich, pozbawionych blasku. Pianka do stylizacji z olejkiem makadamia, zawierającym lipidy Omega 7, oraz składnikami aktywującymi się pod wpływem ciepła i lakier, pomagający chronić włosy przed działaniem wysokiej temperatury, zapewniają objętość fryzury i długotrwałe utrwalenie.
 
Pielęgnacja i stylizacja z linią NIVEA Diamond Volume Care:
Krok 1: Szampon NIVEA Diamond Volume Care
Pielęgnuje włosy, nie obciążając ich i nadaje im diamentowy blask dzięki nowej, innowacyjnej formule z Nutri-Esencją z dodatkiem diamentowego pyłu. Dodatkowo, wzmacnia strukturę włosów nadając im zauważalną objętość.
Rekomendowana cena detaliczna: 9,99 zł/ 250ml; 13,49 zł/ 400ml 
 
Krok 2: Odżywka NIVEA Diamond Volume Care
Połącznie formuły z Nutri-Esencją z diamentowym pyłem sprawia, że włosy mienią się olśniewającym blaskiem. Codzienna pielęgnacja pozostawia je miękkie 
i gładkie w dotyku, eliminując problemy związane z rozczesywaniem. Stworzona do pielęgnacji włosów cienkich z tendencją do przetłuszczania się.

Rekomendowana cena detaliczna: 9,99 PLN/ 200ml 
 
Krok 3: Pianka do włosów NIVEA Diamond Volume Care
Wzmacnia włosy i nie skleja ich, aby zwiększyć objętość fryzury. Dzięki olejkowi makadamia bogatemu w lipidy Omega 7 i składnikom aktywującym się pod wpływem ciepła pianka pielęgnuje włosy i chroni je, a także sprawia, że są one błyszczące i lśniące.
Rekomendowana cena detaliczna: 14,29 zł/ 150ml 
 
Krok 4: Lakier do włosów NIVEA Diamond Volume Care
Nie wysusza włosów i chroni je przed czynnikami zewnętrznymi: wiatrem, wilgocią,  promieniowaniem UV, zapewniając 24-godzinne elastyczne utrwalenie pełne diamentowego blasku. Olejek makadamia zawierający lipidy Omega 7 dodatkowo pielęgnuje włosy.
Rekomendowana cena detaliczna: 14,29 zł/ 250ml 

dodane przez BiuroPrasoweNIVEA


data ostatniej modyfikacji: 2016-09-06 12:58:11
Komentarze
Polityka Prywatności