Naturalna objętość z nową linią NIVEA Volume Care

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Rano brakuje czasu na wszystko? Skąd my to znamy Trening, śniadanie i niekończąca się lista porannych obowiązków, ostatnia rzecz, o której myślimy rano to stylizacja włosów. Mimo wszystko chcemy, aby nasze włosy wyglądały naturalnie i pięknie. Jak uzyskać efekt naturalnej, pełnej objętości stylizacji w mniej niż 5 minut? Najlepiej z nową linią NIVEA Volume Care, która dzięki formule z Nutri-Esencją z olejkiem makadamia, zawartą w każdym kosmetyku linii, troszczy się o piękno włosów, zapewniając im niepowtarzalną objętość na poziomie pielęgnacji i stylizacji . 

Naturalnie piękne Make up typu no make up to niesłabnący trend w makijażu, a co z włosami? W nadchodzącym sezonie naturalność zagości nie tylko w kosmetyczkach, ale też na półkach z produktami do stylizacji włosów. 'Bez względu na ulubioną fryzurę, każda kobieta pragnie, aby jej włosy były piękne i zachowywały objętość przez cały dzień. Uwielbiam, kiedy włosy wyglądają nonszalancko, uważam, że najgorszy efekt uzyskujemy zawsze wtedy, kiedy stylizujemy je w sposób nienaturalny. Dlatego, najnowsze trendy skupiają się na prostych  fryzurach, które z łatwością mogą być odtworzone w domu, bez wykorzystania wielu produktów do stylizacji. Lekkie fale, potargane i zmierzwione włosy, które równocześnie są lśniące i zadbane kontrolowany artystyczny nieład to prawdziwy hit' - mówi Sally Brooks, Międzynarodowa Stylistka Fryzur NIVEA.

Pielęgnacja i stylizacja dla zdrowo wyglądających włosów Ostatnie dekady niosły ze sobą prawdziwe rewolucje w kwestii trendów fryzjerskich, również tych związanych z objętością. Wraz z tymi zmianami rosły także oczekiwania wobec kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów. Współczesne kobiety pragną, aby kosmetyki nie tylko zapewniały odpowiedni wygląd, ale też dbały o zdrowie włosów. Chcąc odpowiedzieć na te potrzeby NIVEA, wykorzystała swoją wieloletnią wiedzę i doświadczenie w pielęgnacji i stworzyła unikalną formułę z Nutri-Esencją. Ta pielęgnująca formuła zawarta w nowym szamponie i odżywce NIVEA Volume Care jest połączeniem tego co najlepsze w kultowym Kremie NIVEA Euceritu (składnik opatentowany przez Beiersdorf) z olejkiem makadamia bogatym w lipidy Omega 7. Z kolei kosmetyki do stylizacji z linii NIVEA Volume Care pianka i lakier zawierają oprócz olejku makadamia również ekstrakt z bambusa, pantenol i witaminę B3 dzięki czemu także na poziomie układania fryzury możliwa jest troska o piękno włosów. Ta niezwykła kompozycja składników sprawia, że nowa linia NIVEA Volume Care zapewnia intensywną pielęgnację zarówno podczas mycia włosów, jak i ich stylizacji.

Naturalna objętość Efekt nonszalancko wystylizowanych, pełnych objętości włosów nie wymaga zastosowania wielu kosmetyków. Wystarczą podstawowe produkty zaczynając od szamponu i odżywki NIVEA Volume Care, które dzięki innowacyjnej formule z Nutri-Esencją i ekstraktowi z bambusa, pielęgnują, widocznie zwiększają objętość i jednocześnie nie obciążają włosów. Aby efekt zmysłowej objętości utrzymał się przez cały dzień, do utrwalenia fryzury użyj pianki i lakieru NIVEA Volume Care. Pianka dzięki technologii Heat Activated Carepomaga pielęgnować włosy  pod wpływem wysokiej temperatury. A lakier zawierający Hair Protection Factor dodatkowo zadba o ochronę włosów przed czynnikami zewnętrznymi.


Linia NIVEA VOLUME CARE 
VOLUME CARE Szampon 

 • Pielęgnuje, widocznie zwiększa objętość i nie obciąża włosów dzięki innowacyjnej formule z Nutri - Esencją z olejkiem makadamia i ekstraktowi z bambusa.
 • Pielęgnuje nie obciążając włosów
 • Wzmacnia włosy i nadaje zauważalną objętość
 • Chroni włosy ułatwiając ich rozczesywanie

Rekomendowana cena detaliczna 9, 99 zł/ 250ml; 13, 99 zł/ 400ml


VOLUME CARE Odżywka

 • Pielęgnuje, widocznie zwiększa objętość i nie obciąża włosów dzięki innowacyjnej formule z Nutri Esencją z olejkiem makadamia i ekstraktowi z bambusa.
 • Pielęgnuje nie obciążając włosów
 • Wzmacnia włosy i nadaje zauważalną objętość
 • Chroni włosy ułatwiając ich rozczesywanie

Rekomendowana cena detaliczna 9, 99 zł/ 200ml


VOLUME CARE Pianka do włosów

 • Dzięk i technologii Heat Activated Care aktywnie pielęgnuje włosy pod wpływem wysokiej temperatury
 • Zawiera olejek makadamia, ekstrakt z bambusa, pantenol i witaminę B3
 • Nie skleja włosów, aby były miękkie w dotyku
 • Wzmacnia włosy dodając im objętości
 • Chroni przed działaniem wysokiej temperatury

Rekomendowana cena detaliczna 14, 29 zł/ 150ml


VOLUME CARE Lakier do włosów 

 • Zawiera Hair Protection Factor pomagając dbać o ochronę włosów przed czynnikami zewnętrznymi
 • Zawiera olejek makadamia, ekstrakt z bambusa, pantenol i witaminę B3
 • Pielęgnuje i nie wysusza włosów
 • Wzmacnia włosy dodając im objętości i zapewniając utrwalenie do 24h
 • Chroni włosy i nie skleja ich

Rekomendowana cena detaliczna 14, 29 zł/ 250ml

dodane przez BiuroPrasowe


data ostatniej modyfikacji: 2016-11-08 13:39:47
Komentarze
Polityka Prywatności