Iwostin Hydro Sensitia - kliniczny wymiar nawilżenia skóry

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet

Miejskie życie i jego wciąż rosnące tempo zagrażają wrażliwej skórze. Ciągle narażona na szkodliwe działanie smogu, klimatyzacji, stresu czy promieniowania UV, szybciej traci wodę i w konsekwencji w ciągu dnia staje się coraz bardziej wysuszona. Zwykłe nawilżenie nie wystarczy. Dlatego w Laboratorium Iwostin powstała innowacyjna linia preparatów Iwostin HYDRO Sensitia®, przeznaczona do specjalistycznej pielęgnacji skóry odwodnionej, suchej i wrażliwej. Preparaty linii HYDRO Sensitia® działają wielowymiarowo. Intensywnie nawilżają skórę (działanie „od wewnątrz”), jednocześnie chroniąc ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (działanie „z zewnątrz”). Dzięki temu pozwalają skórze wyglądać zdrowo i atrakcyjnie przy miejskim tempie życia. W skład serii wchodzi sześć preparatów m.in. Iwostin Hydro Sensitia aktywator nawilżenia i krem pod oczy.

Iwostin Hydro Sensitia krem aktywator nawilżenia

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Krem nie tylko doskonale nawilża, ale również tworzy inteligentną barierę ochronną. Wzrost poziomu nawilżenia jest widoczny już po pierwszej aplikacji. Produkt przywraca komfort, poprzez uczucie łagodzenia i kojenia powstałych podrażnień oraz zmniejsza widoczność zaczerwienień. Poprawia wygląd i kondycję skóry oraz widocznie ją wygładza, co pozwala wyglądać zdrowo i atrakcyjnie nawet przy aktywnym trybie życia.

Składniki aktywne: AquaIn+, Fucogel®, PleraSAN® .

Cena: 43 zł (50 ml)


Iwostin Hydro Sensitia nawilżający krem pod oczy

Preparat przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry suchej i skłonnej do alergii wokół oczu. Działa kojąco, nawilżająco i przeciwzmarszczkowo. Zmniejsza widoczność cieni pod oczami, a koloryt skóry staje się bardziej ujednolicony. Fucogel tworzy ochronny filtr wzmacniający i przedłużający odczucie nawilżenia. Ekstrakt ze świetlika i ogórka działają nawilżająco i poprawiają kondycję skóry. Oliwa z oliwek i Maricol S (kolagen morski) wspomagają odnowę naskórka i działają przeciwzmarszczkowo.

Składniki aktywne: Fucogel®, ekstrakt ze świetlika i ogórka, Maricol S (kolagen morski)

Cena: 30 zł (25 ml)data ostatniej modyfikacji: 2017-07-26 15:12:55
Komentarze
Polityka Prywatności