Driclor – pot... Kontrolą

Kobieta/mężczyzna: dla kobiet, dla mężczyzn

Mokre plamy pod pachami, kropelki potu na czole i wilgotne dłonie to obraz niczym z najgorszego koszmaru. Każdy z nas może wymienić choćby jedną sytuację, która wywołuje u niego taką reakcję.

Oczywiście, pocenie się jest naturalnym procesem, który jest konieczny do zachowania prawidłowej równowagi wewnętrznej organizmu. Dla większości z nas stosowanie tradycyjnych antyperspirantów wystarcza by zminimalizować wydzielanie potu.

Jednak niektóre osoby, mimo rygorystycznego zachowywania zasad higieny pocą się w sposób szczególnie dla nich kłopotliwy. Niezależnie od temperatury na zewnątrz ich ciało i ubrania szybko stają się mokre od potu. W kontaktach towarzyskich i zawodowych wilgotne dłonie, przepocone ubranie i nieprzyjemny zapach działają niezwykle deprymująco. Aby skutecznie pozbyć się problemu należy sięgnąć po środek skuteczny i zarazem bezpieczny.

DRICLOR, firmy STIEFEL – to skuteczny sposób na nadmierną potliwość Driclor to odpowiedź na potrzeby osób, dla których tradycyjne środki zapobiegające potliwości okazały się niewystarczające. Ten niezwykle skuteczny preparat działa dokładnie w miejscu występowania problemu, niezależnie czy jest to pod pachami, na karku, dłoniach czy stopach.

Zastosowana w Driclorze substancja - uwodniony chlorek glinu pozwala na efektywne i bezpieczne zredukowanie ilości wytwarzanego potu. Zatrzymany pot zostaje ponownie zaabsorbowany przez organizm i jest wydalany innymi fizjologicznymi drogami. Na efekty działania Dricloru nie trzeba długo czekać. Wystarczy stosować preparat tylko raz dziennie, przez 7-10 dni by znacznie zmniejszyć bądź całkowicie pozbyć się problemu.

Później wystarczy sięgać po Driclor jedynie 2-3 razy w tygodniu, by utrwalić jego działanie. Driclor jest nie tylko skuteczny, ale też bardzo prosty w użyciu. Dzięki wygodnemu aplikatorowi typu roll-on bez problemu rozprowadzimy równomierną warstwę preparatu na skórze. Natomiast jego lekka, bezzapachowa formuła zapewnia szybkie wchłanianie oraz uczucie komfortu.

Driclor to:
  • Szybki efekt działania
  • Wysoka skuteczność
  • Bezpieczeństwo
  • Łatwość stosowania
  • Przystępna cena
Cena detaliczna opakowania o pojemności 20 ml - ok. 34,80 zł Producentem preparatu Driclor jest uznana na całym świecie firma Stiefel. Ten ekspert w dziedzinie dermatologii już od 160 lat wprowadza na rynek produkty dermatologiczne słynące z najwyższej jakości i skuteczności.

data ostatniej modyfikacji: 2008-05-12 19:27:54
Komentarze
Polityka Prywatności